מתי שטרנברג, נומרולוגית, נומרולוגיה קבלית
ייעוץ נומרולוגי

פגישת ייעוץ נומרולוגי מבוססת על מפה אישית של הלקוח/ה, ובה ניתנת סקירת תכונות אופי ומאפייני התנהגות, הכוונה מקצועית, התייחסות לצמתים מרכזיים ואירועים בעבר בהווה ובעתיד, ובחינת עיתויים רלוונטיים לביצוע מהלכים שונים.

בין הנושאים הנידונים: התאמת זוגיות, עיתוי הריון ולידה, בעיות בזוגיות, עיתוי למעבר דירה, חתימה על חוזים, בחירת עיסוק ומקצוע, שינוי מקום עבודה, פוטנציאל הצלחה בפתיחת עסק, כניסה לשותפות, אפשרויות הצלחה בחו"ל ועוד...

המיפוי הנומרולוגי נערך מראש לפני מועד הפגישה על סמך נתונים אישיים [שמות מלאים ותאריכי לידה של הלקוח/ה ובני משפחתו/ה], שהועברו על ידי הלקוח/ה במייל או בפקס. הפגישה עצמה מיועדת לסקירת המפה, ייעוץ והכוונה, ומתן תשובות לשאלות הלקוח/ה.

לרחוקים מאזור המרכז או מתקשים להגיע פיזית, ניתן לתאם ייעוץ טלפוני.

אתם מוזמנים להתקשר לקבלת פרטים נוספים ותאום פגישה או ייעוץ טלפוני 054-4500527בחירת שם לתינוק

על פי הנומרולוגיה הקבלית, מחבר שמו של האדם בינו לבין שורש הנשמה שלו, ויש לו חשיבות רבה בבחינת תכונותיו, כישוריו ופוטנציאל חייו. בחירת שם לתינוק בעזרת מיפוי נומרולוגי חשובה על מנת לוודא שההורים העניקו לתינוק/ת את הכלים והתכונות שיסייעו לו/ה לממש את מלא הפוטנציאל הטמון בתאריך לידתו/ה.

המיפוי הנומרולוגי בוחן את השמות הפוטנציאלים שההורים שוקלים על פי מבחנים שונים כגון הרמוניה, ייעוד ותיקון, תכונות וכלים חסרים, תכונות וכלים מאזנים וכד', ועוזר להורים לסנן ולבחור את השם המועדף.

מאחר והימים הראשונים לאחר הלידה הינם ימים שמחים ומרגשים מאוד אך גם עמוסים ומעייפים עבור ההורים, ניתן להעביר את הנתונים במייל או בפקס ולקבל יעוץ טלפוני ללא צורך בפגישה.
ייעוץ נומרולוגי תומך בתוכנית כושר ודיאטה

כמעט כל אחד מאתנו נזקק לדיאטה ופעילות ספורטיבית בעיתוי כזה או אחר בחייו. חלקנו פשוט נורא אוהבים לאכול את כל הדברים "הטעימים", חלקנו מתקשות להוריד קילוגרמים עודפים שנצמדו אלינו לאחר ההיריון, ולחלקנו יש בעיות בריאותיות שמחייבות פעילות ודיאטה. הסיבה אינה משנה. מה שחשוב זו התשובה לשאלה הבאה: כמה פעמים התחלתם דיאטה או נרשמתם לחדר כושר, הוצאתם כסף, הבטחתם לעצמכם שהפעם זה יצליח, שהפעם תתמידו, שלא תשברו, ובכל זאת הביצוע בפועל נתקל בקשיים או שהתפוגג לחלוטין...?

אם התשובה היא "אף פעם", ואתם שייכים לאלו שאין להם שום בעיה "לשמור" ולהתמיד ככל הנדרש עד להשגת התוצאה הרצויה, הרי שאין לכם צורך בייעוץ זה. ייעוץ נומרולוגי תומך, נועד עבור אלו מכם אשר ענו בחיוב על השאלה, ומעוניינים בהכוונה שוטפת ועזרה על מנת שלא להתייאש, להתמיד, ולהשיג את התוצאות המבוקשות. ייעוץ נומרולוגי מתאים במיוחד למי שבוחר/ת ללוות את עצמו/ה באנשי מקצוע - מאמן/ת כושר ודיאטנ/ית.

בתאום עם מאמן/ת הכושר והדיאטנ/ית שלכם מותאמת תוכנית הכושר / דיאטה, שנבנתה עבורכם על ידם, לתכונותיכם הנומרולוגיות וללוח האנרגטי הנומרולוגי החודשי שלכם [בששת החודשים הקרובים]. בלוח האנרגטי נבחרים עבורכם ימים אופטימאליים לביצוע שלבי התוכנית השונים כגון: התחלת התוכנית, ביצוע שינויים בתוכנית, מעבר שלבים בתוכנית, ימי בקרה, ימי פעילות, ימי מנוחה וכד'. לוח הדיאטה / כושר האנרגטי האישי שלכם יעזור לכם ליישם בצורה המיטבית את התוכנית האמורה.

אז...בתיאבון, לבריאות, ושיהיה בהצלחה!
נומרולוגיה מהי | ייעוץ נומרולוגי | הרצאות וחוגי בית | בלוג נומרולוגי
לוח אנרגטי | ייעוץ עסקי והשמת כח אדם | קורסים | טיפים | צור קשר


ברוכים הבאים לאתר של מתי שטרנברג, נומרולוגית קבלית
אודות מתי שטרנברג, נומרולוגית, נומרולוגיה קבלית
נומרו[ב]לוגית, מאמרים וטיפים בנומרולוגיה
מהי נומרולוגיה קבלית
פגישות ייעוץ ותחזית נומרולוגית
מתי שטרנברג - הרצאות וחוגי בית בנומרולוגיה
יעוץ עסקי והשמת עובדים באמצעות הנומרולוגיה
קורסים ולימודי נומרולוגיה
טיפים בנומרולוגיה קבלית
הרשמו לקבלת לוח אנרגטי אישי
קישורים
צרו קשר לתאום ייעוץ נומרולוגי עם מתי שטרנברג
איה גולן - מעצבת אתרים לאינטרנט מתי שטרנברג - נומרולוגית