מתי שטרנברג, נומרולוגית, נומרולוגיה קבלית
ייעוץ נומרולוגי לעסקים ומנהלים

חלק ניכר מהחלטותינו בחיים מתייחסות למקום העבודה שלנו כמנהלים או לעסק הפרטי שלנו כעצמאים. מי מאיתנו לא עמד/ה בפני החלטה חשובה והתלבט/ה - האם זה הזמן לקבל את ההחלטה? האם זו החלטה נכונה? מה יהיו השלכות ההחלטה? האם אנו פועלים נכון? וכד'. להחלטה שגויה בהיבט העסקי עלולות להיות השלכות חמורות מבחינת הקריירה והפרנסה, ולא תמיד נקבל הזדמנות שנייה…

ייעוץ נומרולוגי לעסקים ומנהלים מיועד לכל נושא הקשור למקום העבודה - כמנהל/ת שכיר/ה וכעצמאי/ת, ונועד לסייע בקבלת החלטות כגון: עיתוי מוצלח לחתימה על חוזים, כדאיות ועיתוי העסקת ופיטורי עובדים, פתרון בעיות פרסונאליות עם עובדים, עיתוי לקידום בתפקיד, בקשת העלאה בשכר, הזדמנויות עסקיות, מועדי חופשות, מעבר לעצמאות, בחירת שם לעסק, הכנסת שותפים לעסק, מיקום העסק, מועד מוצלח לפתיחת עסק, אפשרויות הצלחה בחו"ל, ועוד…

הייעוץ מיועד למנכ"לים, מנהלים ובעלי עסקים פרטיים, ולכל מי ששוקל מהלכים עסקיים חשובים.


השמת עובדים

גיוס עובדים, השמת עובדים - כל מנהל ובעל עסק נתקל בקשיים בתחום זה. פרסמתם מודעה, שלחתם מועמדים למבחני התאמה, קיימתם אינסוף ראיונות, בחרתם במועמד המועדף עליכם וקיבלתם אותו לעבודה, העברתם אותו חפיפה והשקעתם בהכשרה מקצועית, וכאשר נראה היה כי הכל בא על מקומו בשלום ומצאתם את "עובד השנה" - הסתבר לכם כי טעיתם. חוסר התאמה, קשיי התאקלמות, בעיות פרסונאליות, ביצועים נמוכים, חוסר מוטיבציה, עזיבה וכיוצ"ב. לכל אלו משמעויות כבדות מבחינת משאבי זמן וכסף.

ארגונים ועסקים רבים מגייסים עובדים ע"פ תוצאות מבחנים ו/או ראיונות עבודה, אשר מספקים היכרות בסיסית עם המועמד ואינפורמציה מאוד ספציפית לגבי יכולותיו ותכונותיו. אינפורמציה זו חסרה פרספקטיבה מאוד חשובה שהנומרולוגיה מספקת. לדוגמה:

העיתוי האישי שהמועמד נמצא בו, אשר יתכן ואינו מתאים להתחלת עבודה חדשה,

תכונות אופי שמסתתרות בתאריך לידתו ושמו, ועשויות להשפיע על אופן תפקודו והתאמתו לעבודה הספציפית,

ייעודו בחיים אלו, אשר יתכן ואינו עולה בקנה אחד עם תחום העיסוק הרלוונטי, ועוד.

אם הסיטואציה מוכרת לכם, ולטעמכם בזבזתם כבר יותר מדי משאבים על השמת עובדים בדרך הקונבנציונאלית, הרי שייעוץ נומרולוגי להשמת עובדים יכול לסייע לכם בפעם הבאה. על בסיס שם ותאריך לידה של העובד, תקבלו חוות דעת נומרולוגית כתובה, אשר תכלול מאפייני חוזקות וחולשות של המועמדים, התאמת תחום עיסוק וטיימינג, וסט המלצות ספציפיות לגבי כל מועמד.
נומרולוגיה מהי | ייעוץ נומרולוגי | הרצאות וחוגי בית | בלוג נומרולוגי
לוח אנרגטי | ייעוץ עסקי והשמת כח אדם | קורסים | טיפים | צור קשר


ברוכים הבאים לאתר של מתי שטרנברג, נומרולוגית קבלית
אודות מתי שטרנברג, נומרולוגית, נומרולוגיה קבלית
נומרו[ב]לוגית, מאמרים וטיפים בנומרולוגיה
מהי נומרולוגיה קבלית
פגישות ייעוץ ותחזית נומרולוגית
מתי שטרנברג - הרצאות וחוגי בית בנומרולוגיה
יעוץ עסקי והשמת עובדים באמצעות הנומרולוגיה
קורסים ולימודי נומרולוגיה
טיפים בנומרולוגיה קבלית
הרשמו לקבלת לוח אנרגטי אישי
קישורים
צרו קשר לתאום ייעוץ נומרולוגי עם מתי שטרנברגאיה גולן - מעצבת אתרים לאינטרנט מתי שטרנברג - נומרולוגית